sobota, 1 marca 2014

TERMINARZ JEŹDZIECKI TEBRA czyli coś co jest nam większości znane :)

Hej :*
Po kolejnej przerwie wpadam do Was z recenzją Terminarza Jeździeckiego :)
Dostałam go w ramach współpracy ze stroną www.terminarze.pl
Terminarz ma wymiary 17x23,5 cm. Jego okładka jest zmiękczona gąbką. Na okładce widnieje zdjęcie pięknego konia. Kalendarz posiada w sumie 144 kartki. Jest bardzo starannie wykonany.

 
Pierwsza jego kartka jest dość tradycyjna - posiada miejsce na uzupełnienie swoich danych. Na kilku następnych możemy znaleźć m.in. dokładne informacje o budowie anatomicznej konia, o odmianach na jego nogach, pysku a także głowie, o oznaczeniach koni, jego zębach, mięśniach oraz prawidłowych sposobach wiązania.
 
W terminarzu znajduje się również słownik polsko-angielsko-niemiecki.
 
Następnie jest skrócony kalendarz na rok 2014 i 2015.
Patrząc na dokładny kalendarz 2014 po lewej stronie widzimy rozpisany cały tydzień czyli jak wiadomo 7 dni. Po prawej stronie jest miejsce na notatki oraz w tle zdjęcie konia, które w każdym miesiącu jest inne.
 
Co 9 kartek jest piękna, kolorowa fotografia.
 
Na końcu terminarza są wybrane telefony i adresy np. ośrodków jeździeckich, sprzętu i wyposażenia czy agroturystyki i turystyki.
Ostatnie kartki kalendarza są przeznaczone na notatki.

 
Podsumowanie: Terminarz jest głównie przeznaczony dla osób zajmujących się końmi, jednak nadaje się dla każdego innego użytkownika, takiego jak ja :) Dzięki temu terminarzowi zapoznałam się z tymi cudnymi zwierzakami, które tak naprawdę są godne uwagi.
Możemy znaleźć je TU

Bardzo dziękuję bardzo miłemu Panu Hubertowi za możliwość przetestowania tego terminarza. W kolejce czeka również dziennik fitness Ewy Chodakowskiej, który pokażę Wam bliżej następnym razem :)


 
 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...