Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zdobienie paznokci. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zdobienie paznokci. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 29 listopada 2015

Hybrydowy manicure BlueSky 80505 & 80594

Hej! :*
Tak jak obiecałam w poprzednim poście dzisiaj przychodzę do Was żeby zaprezentować Wam drugi manicure hybrydowy jaki zrobiłam przy pomocy lakierów BlueSky :) Tym razem użyłam dwóch kolorów, które moim zdaniem idealnie ze sobą współgrają :D
Cóż więcej mogę powiedzieć? Chyba nic, więc zapraszam do oglądania :D
Lakier 1: http://blueskynail.pl/en/shellac-series/69-80505.html
Lakier 2: http://blueskynail.pl/pl/kolekcja-shellac/159-80594.html
Baza: http://blueskynail.pl/pl/base-top/64-base.html
Top: http://blueskynail.pl/pl/base-top/10-top.html
Zapraszam Was do zapoznania się z całą ofertą sklepu :)

W czasie wykonywania tego mani przygotowałam tutorial jak wykonać takie przestrzenne wzorki na paznokciach :D Jesteście ciekawe jak je zrobić? :D

wtorek, 18 sierpnia 2015

PIERWSZE WRAŻENIE: Hybrydy Semilac Caribbean See 073 + efekt syrenki

Hej! :*
Wiem, że hybrydy Semilac powinny zagościć u mnie na paznokciach już kilka lub nawet kilkanaście dni wcześniej niestety po drodze wyniknęły małe problemy z powodu iż moja lampa się zepsuła :( Tak więc musiałam zamówić nową co jeszcze opóźniło moje mani o kilka dni :(
Ale za to mam całkiem nowy zestaw (osoby post o nim będzie w najbliższym czasie) i jestem przygotowana na przygodę z hybrydami Semilac! :D
Chciałam Wam jakoś zrekompensować długie oczekiwanie na opinię końcową dlatego postanowiłam dodać tutaj pierwsze wrażenie po wykonaniu mani :)

Wiem, że jest sporo niedociągnięć ale i tak jestem zachwycona efektem końcowym :) Tak jak jest napisane w tytule użyłam tutaj również efektu syrenki co sprawiło, że manicure nie jest już taki zwykły :D Na zdjęciach w słońcu efekt ten jest słabo widoczny
Kolorek ogólnie jest cudowny, niestety zdjęcia nie do końca oddają jego urok :(
Na paznokciach mam 3 cieniutkie warstwy lakieru, pod spodem bazę, a na wierzchu top. Wszystko podczas nakładania spisywało się całkiem dobrze :)
Ważna rada dla wszystkich: nie zalewajcie sobie skórek i pilnujcie jak malujecie paznokcie bo potem wyjdą Wam małe problemy - doświadczyłam na własnej skórze i obiecałam sobie, że będę już uważać! :D
Więcej nie mogę Wam zdradzić :D
To mój pierwszy manicure z lakierem Semilac, którym jak dotąd jestem naprawdę zachwycona!
A jaka będzie moja opinia końcowa? To zobaczymy dopiero za pewien czas ale już jestem nastawiona pozytywnie :D

Do wykonania hybryd użyłam:
- Lakier Caribbean See 073
- Baza
- Top
- Pyłek "efekt syrenki"

Bardzo dziękuję firmie za zaufanie :)
 
Zapraszam na stronę firmy Diamond Cosmetics
 
Fakt iż otrzymałam produkty za darmo nie wpłynął na moją opinię

A Wy co uważacie? Podoba się Wam ten kolor i dodatkowo błyszczący efekt? :D

sobota, 8 sierpnia 2015

PŁYTKA DO STEMPLI DER-32 od Allepaznokcie

Hej :*
Od kilku dni żar leje się z nieba, a ja już dosłownie rozpływam się pod wpływem tej wysokiej temperatury :)
Aczkolwiek pogoda pogodą ale blogger ciągle jest i trzeba tutaj popracować tym bardziej, że na nic innego nie mam ani siły ani ochoty :)
Przygotowałam kolejne zdobienie paznokci z użyciem rzeczy z hurtowni Allepaznokcie :)

Do wykonania tego mani użyłam:
- płytki DER-32
- czarnego lakieru do stempli Allepaznokcie
lakieru One Colour numer 81
- zdrapki
- stempelka z chińczyka
Jak widać nie wszystkie wzorki odbiły się dobrze i miałam z tym duży problem :( I tak kilkanaście razy powtarzał się ten problem, gdzie wzorki na samym stemplu jeszcze gorzej się odbijały więc zmywałam i robiłam od nowa :(
Jestem trochę zawiedziona bo płytka jest przepiękna :( Aczkolwiek próbowałam tylko w tym miejscu, może w innym wzorki będą lepiej się odbijać...
Końcowy efekt został gdzie nie gdzie rozmazany poprzez wybranie złego lakieru nawierzchniowego :(
Płytkę możecie dostać tu :)
Bardzo dziękuję firmie za zaufanie :)

Zapraszam na stronę hurtowni 
Fakt iż otrzymałam produkt za darmo nie wpłynął na moją opinię

poniedziałek, 3 sierpnia 2015

PŁYTKA DO STEMPLI hehe005 od Allepaznokcie

Hej! :*
Dzisiaj przychodzę do Was z drugim zdobieniem przy użyciu płytki do stempli z hurtowni Allepaznokcie. Tym razem jest to płytka hehe005 :) Wybrałam wzorek znajdujący się w prawym górnym rogu blaszki :)
Tym razem używałam dużego stempla z zestawu, który pokazywałam tutaj :)
Do zdjęć zapomniałam ustawić czarny lakier, którym pokryłam dwa całe paznokcie - jest do lakier do stempli z Essence :)

Do wykonania tego mani użyłam:
- blaszki hehe005
- czarnego lakieru do stempli Allepaznokcie
- lakieru GR numer 65
- czarnego lakieru do stempli Essence
- zdrapki
- stempelka z chińczyka
Płytka hehe005 ma dobrze wytłoczone wzorki, które z łatwością odbijają się na stemplu :) Moim zdaniem wszystkie 4 wzorki są uniwersalne i będą dobrze wyglądać na każdym lakierze :)

Muszę wspomnieć, że z tym nowym stemplem pracowało mi się super, odbijał wszystko praktycznie bez problemu :D
Płytkę możecie dostać tu :)
 
Bardzo dziękuję firmie za zaufanie :)

Zapraszam na stronę hurtowni 
Fakt iż otrzymałam produkt za darmo nie wpłynął na moją opinię

środa, 29 lipca 2015

Pierwsza próba rzeczy do stempli ALLEPAZNOKCIE

Hej :* 
Tak jak ostatnio Wam pokazywałam dostałam kilka rzeczy w ramach kontynuacji współpracy z firmą Allepaznokcie i od razu postanowiłam je wypróbować :) 
Poniżej zobaczycie efekty ale najpierw kilka słów :)
Do wykonania tego mani użyłam:
- płytki do stempli HEHE 019 
białego lakieru do stempli
stempelka i zdrapki
- lakieru WIBO nr 10
Już pewien czas temu pisałam Wam, że rozpoczęłam swoją przygodę ze stempelkami i po pewnym czasie opanowałam ją dość dobrze :) Więc jakieś wcześniejsze doświadczenie już miałam.
Z wielkim zapałem i nadzieją, że wszystko będzie wspaniale zabrałam się do roboty gdzie niestety spotkało mnie niemałe rozczarowanie. Ale może od początku.
Przed rozpoczęciem 'zabawy', odkleiłam folię zabezpieczającą z płytki i przemyłam ją zmywaczem. Ogólnie bardzo podobają mi się jej wzorki.
Miałam obawy co do pigmentacji białego lakieru aczkolwiek okazało się, że nie było powodu (ale o tym w kolejnych, osobnych postach).
Problemy zaczęły się przy użyciu stempelka. Bo zdrapka dobrze ściągała lakier. Niestety wzorek, który pozostał na stempelku bo odbiciu nie był pełny, wręcz przeciwnie - mało co się odbijało. Jednak to co udawało się uzyskać mimo to wylądowało na moich paznokciach :) Musiałam kilka razy powtarzać tą czynność na jednej płytce paznokcia żeby troszkę nazbierało się tego wzorku.
Jednak po skończeniu zdobienia gdy mu się przyjrzałam... Spodobało mi się! Taki nieład, który jak dla mnie wygląda bardzo ciekawie :) 
Dopiero po upłynięciu pewnego czasu uświadomiłam sobie, że to może wina stempelka, który po prostu niedokładnie odbija wzorki. I wiecie co? Miałam rację! Sięgnęłam do starych zbiorów i jak się okazało tamten odbija praktycznie wszystko co powinien odbić! Czyli wina nie leży po stronie płytki ani lakieru tylko tego stempelka :) 
Dlatego na razie odpuszczę sobie jego używanie i mam nadzieję, że następne zdobienie bez niego będzie już o niebo lepsze :)
Reasumując: mimo, że nie do końca wyszło tak jak wyjść powinno jestem zadowolona z efektów :D
A teraz zapraszam do obejrzenia efektów :)
   Bardzo dziękuję firmie za zaufanie :)

Zapraszam na stronę hurtowni 
http://www.allepaznokcie.pl/
Fakt iż otrzymałam produkt za darmo nie wpłynął na moją opinię
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...