niedziela, 31 stycznia 2016

Icicles - Yankee Candle

Cześć! :*
Dawno nie było tutaj recenzji wosku, a jeszcze kilka mam w zapasach do wypróbowania :) Jest to wosk raczej z klimatów tych zimowych, których u mnie niestety brak :( Śniegu już niestety nie ma, jest brzydko i ponuro :( Tak więc jestem! Z recenzją kolejnego wosku, tym razem Icicles.
Informacja o zapachu ze strony Goodies:
Wosk z okolicznościowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Aromat szeleszczący sosnowych gałęzi pokrytych lodem z nutami cynamonu.

Moja opinia:
Nie ukrywam, że do zakupu skusiła mnie naklejka tego wosku z uroczym ptaszkiem na gałęzi :D Ale przejdźmy do rzeczy :) Przy wrzuceniu większej ilości wosku zadziorny aromat cynamonu niestety zaczyna męczyć, wówczas woń kojarzy mi się z drogimi sklepami i drogeriami. Jednak gdy wrzuci się jego niewielką ilość do kominka jest naprawdę delikatny i przyjemny. Jednakże w obu wersjach jest naprawdę piękny, chociaż przy pierwszej opcji szybko zaczyna mnie męczyć.
Sądzę, że zwolennicy zarówno delikatnych jak i mocniejszych zapachów polubią ten wosk, dostosowując aromat do swoich upodobań poprzez wrzucenie odpowiedniej ilości wosku do kominka :)

Zapraszam do zapoznania się z ogromną ofertą strony Goodies
Ten zapach możecie znaleźć tutaj
Znacie już ten wosk? :D Może Was również do zakupu skusiła jego urocza naklejka? :D

2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...