czwartek, 6 września 2018

Lakier do ust SHOW MATTE LIP LACQUER

Hej dziewczyny!:)
Dzisiaj jest czas na kolejną recenzję następnego produktu marki Revers Cosmetics:) Jeśli nie czytałyście mojej opinii na temat pudru ryżowego z tej firmy to polecam cofnąć się do poprzedniego wpisu!:)
Zapraszam Was do zapoznania się z moją recenzją na temat Lakieru do ust SHOW MATTE LIP LACQUER
 Posiadam numer 16. Jak już jesteśmy przy kolorze to muszę przyznać iż jestem nieco rozczarowana, gdyż na stronie pomadka miała inny odcień niż w rzeczywistości. Niestety moje zdjęcia również nie odzwierciedlają jej faktycznego wyglądu.W rzeczywistości jest to bardziej cukierkowy, jasny róż - dość krzykliwy. Opakowanie zawiera 5ml. Aplikator to mała gąbeczka - wygodnie nakłada się nią produkt na usta. Zapach jest mocny ale osobiście mi to nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie:)
Jeśli natomiast chodzi o trwałość to... Producent zapewnia iż ma utrzymywać się do 6 godzin... Czy faktycznie tak jest? Niestety nie bardzo. Już po pół godziny pomadka niezbyt ładnie zbiera się w we wszystkich załamaniach. Jak można się domyślić nie przetrwała ani próby jedzenia ani picia. Niestety jestem bardzo rozczarowana:( Po pozytywnych wrażenia używania pudru ryżowego spodziewałam się naprawdę wiele. Jednak pomadka nie spełniła nawet minimum... Jednak może pozostałe kolory będą zachowywać się na ustach w inny sposób. Hmm, sama nie wiem.
Pozostałe kolory możecie zobaczyć tutaj: KLIK
A może Wy macie inną opinię na temat tego produktu?
Chętnie poczytam w komentarzach:)

3 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...